Anketár pre agentúru, ktorá sa venuje výskumu trhu

26.06.2018 13:52

Agentúra Kantar Slovakia s.r.o., zaoberajúca sa výskumom trhu a verejnej mienky hľadá na externú spoluprácu pracovníkov, anketárov na zber dát. Ide o dlhodobú spoluprácu, nie o krátkodobú brigádu. Nejde o predaj produktov ani služieb. Anketárov hľadajú v rámci celého Slovenska. Práca sa dá vykonávať aj popri zamestnaní, štúdiu či dôchodku.

Náplň práce:

  • vyhľadávanie ľudí, ktorí spĺňajú požiadavky podľa zadaných kritérií,

  • vypĺňanie dotazníkov.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť Microsoft Word a Excel,

  • vek minimálne 19 rokov,

  • ochotu cestovať.

Osobnostné predpoklady:

  • zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť,

  • orientácia na výsledky,

  • bezúhonnosť.

Ponúkajú:

  • flexibilný pracovný čas,

  • firemný tablet s prístupom na net,

  • možnosť dlhodobej spolupráce,

  • možnosť pracovať z pohodlia domova, popri zamestnaní, štúdiu, dôchodku,

  • prácu a zárobok podľa vašich časových možností,

  • bezplatné školenia a preplácanie cestovných lístkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

31.7.2018

Viac informácii a kontakt na spoločnosť nájdete: https://www.profesia.sk/praca/kantar-slovakia/O3069923.

Pripadá vám táto ponuka lákavá, avšak z časových dôvodov ju nemôžete prijať? Skúste sa zamyslieť nad tým, či nepoznáte niekoho, kto momentálne nemá zamestnanie a možno čaká práve na takúto ponuku. Ukážte mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.